Mustsõstramahl 100% 3L

Kategooria: .

Mustsõstramahl 100% 3L

10.00

100% naturaalne pastöriseeritud mustsõstramahl.

Mustsõstramahl ( 100% mustsõstramahl ).

Mustsõstramarjade keemiline koostis on tavapäratult mitmekesine. Temas peituvad sellised kasulikud ained nagu fruktoos, orgaanilised happed, efiirõli, pektiin, tanniin, kaalium, raud ning teised mineraalsed ained. Mustsõstra kõige suurem kasulikkus aga peitub tema vitamiinide sisalduses. Seal leidub C, B1, B2, D, E, K, P vitamiine ning A provitamiin. Mustsõstra peamised mikroelemendid on magneesium, kaalium, kaltsium, naatrium, raud ja fosfor.

Mustsõstramahla peamisteks kasuteguriteks on tema üldtervendav ning toniseeriv mõju.

Suur C vitamiini sisaldus tagab organismile üldtervendava mõju ning samuti kergendab tema seisundit erinevate respiratoorhaiguste puhul, alandades peavalu. Veelgi enam, mustsõstramahlal on hävitav mõju gripiviirustele.

Mahl tarnitakse 3-liitristes pakkides, mis on varustatud mugava kraaniga, ning see takistab õhu imbumist paki sisse. See omakorda tähendab, et TAVO mahla võib toatemperatuuril hoida kuni 30 päeva peale paki avamist.

Tarne maksumus 5

Võtame vastu tellimusi poodidelt  ja äriettevõttetelt, samuti teostame jaemüüki eraisikutele. Tasuta tarne alates 50 euro suurusest tellimusest.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mustsõstramahl 100% 3L”