Tootekood: 004.
Kategooria: .

Õuna – astelpajumahl 5L

8.50

100% naturaalne pastöriseeritud õuna – astelpajumahl

Õuna – astelpajumahl ( 90% õuna- ja 10% astelpajumahl )

Astelpaju  multivitamiinses mahlas seostub vitamiinide ja oluliste elemente täis komplekt. Regulaarne astelpaju mahla tarbimine ( mõned lusikatäied päevas) tõstab organismis oluliste komponeentide. Astelpaju viljad sisaldavad muuhulgas organismile vajalikke ja kasulikke olulisi koguseid rasvhappeid, taimseid steroole ja vitamiine ning muid antioksüdante. Võrreldes teiste taimedega on astelpaju eriline just selle poolest et sisaldab lisaks seemnetele õli ka muudes vilja osades.

Astelpajuõli on mitmekülgne profülaktiline toidulisand, mis aitab normaliseerida rasvade ainevahetust. Astelpaju sisaldab ühendeid kõigist organismile tähtsatest Ω [oomega] rasvhapetest. Eriti kõrge on toleiinhappe (Ω7) sisaldus, erinevalt teistest õlidest.

Samuti sisaldab astelpajuõli organismile asendamatut alfa-linoleenhapet (Ω3) ja linoolhapet(Ω6). Ω rasvhapped on olulised organismis lipiidide tasakaalu hoidmiseks. Astelpaju õlis sisalduvad antioksüdandid väldivad rasvhapete oksüdeerumist ning koos taimsete steroolide ja rasvhapetega kaitsevad nad rakumembraane ja mõjutavad soodsalt kolesteroolitasakaalu. Seega aitavad nad tagada organismi head üldseisundit ja tõstavad vastupanuvõimet.

Võtame vastu tellimusi poodidelt ja äriettevõttetelt, samuti teostame jaemüüki eraisikutele. Tasuta kohaletoimetamine Tallinna piires alates 20 euro suurusest tellimusest. Teistesse linnadesse kohaletoimetamine SMARTPOST-ga ja POST24-ga ühe päeva jooksul peale tasumist.

Kogus ja hind:

0 – 9 = 8.50€/tk
10 – 29 = 8.00€/tk
30 ja rohkem = 7.50€/tk