Õuna-Astelpajumahl 5L

Kategooria: .

Õuna-Astelpajumahl 5L

8.00

100% naturaalne pastöriseeritud õuna – astelpajumahl.

Õuna – astelpajumahl ( 90% õuna- ja 10% astelpajumahl )

Astelpajumahla kasulikkus peitub tema keemilises koostises, mis sisaldab rekordilist kogust vitamiine, mikroelemente ning muid väärtuslikke aineid. Väikeses marjas peitub nii palju koostist, et ei ole isegi üllatav, et astelpaju mahlal on palju kasulikke omadusi. Tal on põletikuvastased, taastavad ning regenereerivad omadused. Kõigest üks klaas astelpaju mahla päevas mõjub tervendavalt inimese nahale, suurendades selle elastsust ning taastades tervisliku väljanägemise.

Varudes suuremat kogust astelpaju mahla võib julgusega üle elada külma talve, kus tulevad ette nohu, külmetushaigused ning viirused. Tänu suurele karoteenide ning askorbiinhappe kogusele, mis tugevdavad immuunsüsteemi, saab need kõik probleemid kergesti ületada. See fakt, et isegi konserveeritud astelpaju mahl ei kaota oma peamisi tervendavaid mõjusid, teeb teda asendamatuks naturaalsete ühendite allikaks talveperioodi jooksul.

Mahl tarnitakse 5-liitristes pakkides, mis on varustatud mugava kraaniga, ning see takistab õhu imbumist paki sisse. See omakorda tähendab, et TAVO mahla võib toatemperatuuril hoida kuni 30 päeva peale paki avamist.

Tarne maksumus 5

Võtame vastu tellimusi poodidelt  ja äriettevõttetelt, samuti teostame jaemüüki eraisikutele. Tasuta tarne alates 50 euro suurusest tellimusest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Õuna-Astelpajumahl 5L”