Tootekood: 006.
Kategooria: .

Õuna – mustsõstra mahl 5L

7.50

100% naturaalne pastöriseeritud õuna – mustsõstra mahl

Õuna – mustsõstra mahl ( 90% õuna- ja 10% mustsõstra mahl )

Mis siis on mustades sõstrades nii head ja väärtuslikku?

Kõigile on teada, et teele lisatud mustasõstrasiirup, -mahl või -moos aitab ravida külmetust, tõstab organismi kaitsevõimet haiguste vastu ja parandab söögiisu. Kuid need pole ainsad kangelasteod, milleks jõekallastel ja aedades kasvavad mustad marjad võimelised on! Musti sõstraid tarvitatakse organismi vitamiinipuuduse vastu – piisab 20–30 marja söömisest päevas, et tagada vajalik C-vitamiini annus. See mõjub rahustavalt ka närvisüsteemile, viib organismist välja soolasid, aitab gastriidi, kurgupõletiku ja muude hädade vastu.

Mustad sõstrad on rikkad askorbiinhappe poolest, sisaldavad karoteeni ja flavonoide. See on kasulik hüpertooniahaigetele. Musta sõstra marjade koostis on erakordselt mitmekesine. Need sisaldavad selliseid kasulikke aineid nagu fruktoos, orgaanilised happed, pektiin, taniin, kaaliumisoolad, raud ja muud mineraalsed elemendid. Musta sõstra kõige suuremaks väärtuseks peetakse aga kõrget vitamiinisisaldust (vitamiinid C, B1, B2, B6, D, E, P ja provitamiin A). Mustasõstranektari eriomaduseks on avitaminoosi profülaktika.

Tarne maksumus 5

Võtame vastu tellimusi poodidelt  ja äriettevõttetelt, samuti teostame jaemüüki eraisikutele. Tasuta tarne alates 50 euro suurusest tellimusest.

Kogus ja hind:

5L Pakend
0 – 9 = 7.50€/tk
10 ja rohkem = 7.00€/tk

1L Pakend
0 – 9 = 3.50€/tk
10 ja rohkem = 3.00€/tk