Tootekood: 003.
Kategooria: .

Õuna – vaarikamahl 5L

8.50

100% naturaalne pastöriseeritud õuna – vaarikamahl

Õuna – vaarikamahl ( 90% õuna- ja 10% vaarikamahl )

Vaarikad sisaldavad palju väärtuslikke aineid meie tervise jaoks. Vaarikas on rikkalik C – vitamiiniga ning samuti sisaldab vitamiine A, E, K, foolhape, ja vitamiinide rühma B.

Vaarikas on rikkalik kaaliumi- ja magneesiumiga, mis mõjub hästi meie närvi süsteemile. Raua sisalduse tõttu värsketes vaarikates soovitatakse kasutada anemia all kannatavaid inimesi.  Vaarikavared sisaldavad pektiini ja orgaanilisi happeid ( õunhape, sidrunhape, salitsüülhape), mis puhastavad keha toksiinidest. Salütsilaatid toimivad loodusliku aspiriinina ja on hea antioksüdant, mis kaitseb inimest vähi eest.

Samuti kasutatakse vaarikamahla seedimises probleemide puhul.

Vaarika mahl sisaldab pektiini, mis melavad ja aitavad eritada ohtlikke aineid nagu saphappe, raskusmetallide soolasid, radionukliide ja n.e.

Võtame vastu tellimusi poodidelt  ja äriettevõttetelt, samuti teostame jaemüüki eraisikutele. Tasuta kohaletoimetamine Tallinna piires alates 20 euros uurusest tellimusest. Teistesse linnadesse kohaletoimetamine SMARTPOST-ga ja POST24-ga ühe päeva jooksul peale tasumist.

Kogus ja hind:

0 – 9 = 8.50€/tk
10 – 29 = 8.00€/tk
30 ja rohkem = 7.50€/tk