Tootekood: 002.
Kategooria: .

Õuna – arooniamahl 5L

7.50

100% naturaalne pastöriseeritud õuna – arooniamahl

Õuna – arooniamahl ( 90% õuna- ja 10% arooniamahl )

Aroonia – ema nimi on tuletatud kreeka keelsest sõnast aros ( kasulik), mis näitab tema erakordsed tervislikust. See normaliseerib vere hüübinist, aitab vähendada vere rõhku hüpertensiivsetel patsientidel ( kuid see ravi peab olema arsti jarelvalve all, võib esineda mõningaid kõrval toimeit). Aroonia viljad stimuleerivad sapi sekretsiooni ja mao ensüümide aktiivsus, sellepärast on kasulik patsientidele, kellel pole piisavalt mao sekretsiooni.

Rohke E-vitamiini, ja askorbiin hape koostis aitab vähendada kappilaaride haprust, samuti on kasulik “oxidation-reduction” protsessides.

Aroonial on veeresooni laiendal toime, mis on kasulik mitte ainult kõrge vererõhu, aga ka ateroskleroosi raviks. See  vähendab ka vere holesterooli taset. Joodi sisaldavad arooniat on kasulik kasutada kilpnäärme haiguste ja kiirgus haiguste raviks. Arooniates on rohkesti C-vitamiini (50–100 mg 100 g viljades), aga ka vitamiine P, PP ja B1. Lisaks neile on viljades ka suhkruid, orgaanilisi happeid jm.

Mineraalainetest on aroonia viljades märkimisväärselt rauda.

Mahl tarnitakse 5-liitristes pakkides, mis on varustatud mugava kraaniga, ning see takistab õhu imbumist paki sisse. See omakorda tähendab, et TAVO mahla võib toatemperatuuril hoida kuni 30 päeva peale paki avamist.

Tarne maksumus 5

Võtame vastu tellimusi poodidelt  ja äriettevõttetelt, samuti teostame jaemüüki eraisikutele. Tasuta tarne Tallinnas ja selle lähiümbruses alates 50 euro tellimusest! Mujale saatmine vastavalt postifirmade hinnakirjale.