Tootekood: 007.
Kategooria: .

Õuna – pirnimahl 5L

7.50

100% naturaalne pastöriseeritud õuna – pirnimahl

Õuna – pirnimahl ( 70% õuna- ja 30% pirnimahl )

Tervislik pirnimahl omab suurt kasulikeainete koostist.

Pirnimahl aitab organismist eemaldada toksiine ja raskemetalle, tugevdab immuunsüsteemi, vähendab infektsiooni riski ja põletuslike haigusi. Rauda sisaldav pirnimahl vähendab väsimust ja aitab taastada energiat, hoiab südametegevuse normaalsena, edendab kudede regeneratsiooni, normaliseerib vererõhu. Enamik arste usub selle mahladieedi jaravi omandustesse. Selle mahla kasutamine soodustab seedimist, parandab soolestiku tööd ja eemaldab liigse vedeliku organismist.

Valuvaigiste, antiseptiliste ja antibakteriaalsete omadustega mahla võib rakendada keerulisteks ravideks – cystitises,jade ja teiste põletuslike haiguste puhul. Selleks on vaja manustada 1/2 – 1 klaasi mahla  lisada  1spl. mett  3 korda päevas. Neeru ja veresoonte haigusi saab leevendada ja ära hoida, kui regulaarselt tarbida pirnimahla, diureetilised omadused aitavad ravida neerukivitõve.
Rahvameditsiin kasutas sadu aastaid tagasi prostatiidi raviks pirnimahla ja puljongeid. Kui juua pirni mahla või puljongid pika aega, saab lahti neeru kividest. Tänu pirnimahla sisaldava kaalium sooladele, eemaldub organismis liigne vedelik ja kahjulikud soolad.

Mahl tarnitakse 5-liitristes pakkides, mis on varustatud mugava kraaniga, ning see takistab õhu imbumist paki sisse. See omakorda tähendab, et TAVO mahla võib toatemperatuuril hoida kuni 30 päeva peale paki avamist.

Tarne maksumus 5

Võtame vastu tellimusi poodidelt  ja äriettevõttetelt, samuti teostame jaemüüki eraisikutele. Tasuta tarne Tallinnas ja selle lähiümbruses alates 50 euro tellimusest! Mujale saatmine vastavalt postifirmade hinnakirjale.