Tootekood: 005.
Kategooria: .

Õuna – punasesõstra mahl 5L

7.50

100% naturaalne pastöriseeritud õuna – punasesõstra mahl

Õuna – punasesõstra mahl ( 90% õuna- ja 10% punasesõstra mahl )

Punane sõstar – see on tõeline ainulaadne vitamiinide aare, mis aitab inimese organismi südame ja verehaiguste puhul.

Punase sõstra marjad sisaldavad 4-11% suhkrut (glükoos ja fruktoos), 2-4% orgaanilisi happeid (sidruni-, parkained, pektiini, värvained, fenüülühendeid, mineraalsooli, vitamiine C+,B, P). See on looduslik vahend, mis aitab hoiduda südame infarktist ja veretrombide tekest. Punane sõstar sisaldab valuvaigistavad ja kasvajate vastest ained.

Punase sõstras on rikkalikult kaaliumi, mis mõjutab positiivselt südame tööd ja aitab kõrvaldada ülemäärast vedelikku kehast, samuti rauda mis on kasulik verevarustusele.

Pektiinid, mis sisaldub punase sõstra marjades, ei ole väiksem kui nende ainete sisaldus ehedates preparaatides. Punasesõstra marjade mahlas sisaldub looduslik antiradiatsiooni tänu pektiini sisaldusele. Joodi kogus punasesõstra marjades tõuseb 5-6mg%. Ta on tunnustatud liider  kodumaise ajasaaduste seas ega jää alla tunnustatud välismaisele feihoale.

Mahl tarnitakse 5-liitristes pakkides, mis on varustatud mugava kraaniga, ning see takistab õhu imbumist paki sisse. See omakorda tähendab, et TAVO mahla võib toatemperatuuril hoida kuni 30 päeva peale paki avamist.

Tarne maksumus 5

Võtame vastu tellimusi poodidelt  ja äriettevõttetelt, samuti teostame jaemüüki eraisikutele. Tasuta tarne Tallinnas ja selle lähiümbruses alates 50 euro tellimusest! Mujale saatmine vastavalt postifirmade hinnakirjale.