Tootekood: 001.
Kategooria: .

Õunamahl 5L

0.00

100% naturaalne pastöriseeritud õunamahl

Õunamahl ( 100% õunamahl )

Õunad – puuviljad, milledes on antioksüdante kaks korda rohkem kui 100 g mustikates, kolm korda enam kui ühes apelsinis ja isegi kaheksa korda enam kui ühes banaanis!

See elu, armastuse ja viljakuse sümbol on populaarsuse saavutanud mitte ainult tänu Vanale Testamendile, vaid ka oma universaalsele olemusele.

Õun on ainus puuvill, mis sisaldab üle 50 tervise tagamiseks vajaliku vitamiini, mineraalaine, aminohappe ja puuviljahappe.

Iga päev usinalt õunamahla juures väheneb südamehaiguste ja pahaloomuliste kasvajate risk, alaneb vere kolesteroolitase, normaliseerub ainevahetus ja paraneb mälu.

Mahl tarnitakse 5-liitristes pakkides, mis on varustatud mugava kraaniga, ning see takistab õhu imbumist paki sisse. See omakorda tähendab, et TAVO mahla võib toatemperatuuril hoida kuni 30 päeva peale paki avamist.

Tarne maksumus 5

Võtame vastu tellimusi poodidelt  ja äriettevõttetelt, samuti teostame jaemüüki eraisikutele. Tasuta tarne Tallinnas ja selle lähiümbruses alates 50 euro tellimusest! Mujale saatmine vastavalt postifirmade hinnakirjale.